Hakkımda

Altınbaş Üniversitesi Psikoloji lisans eğitimimi bitirdikten hemen sonra bir süre Paris, İsveç ve Berlin’de kişilik bozuklukları, aile ve çift terapisi üzerine eğitimlere ve çeşitli sempozyumlara katılarak uzmanlık yapacağım alanları belirleme fırsatı yakaladım. Ardından Kent üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı programına başladım, tez sürecimi ‘Aile içi Şiddet’ projemle tamamladım. 

Daha sonra ise Gelişim Üniversitesi Bağımlılık Psikolojisi Yüksek Lisans programını tamamladım.

Lisans dönemimde İstanbul Çaba Tıp Fakültesi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde benim için çok öğretici olan klinik stajlarımı tamamladım, bunların dışında AMATEM, madde bağımlılığı merkezinde staj yaparak bağımlılık üzerine kıymetli bir deneyim kazandım.

Yüksek Lisansımı tamamladıktan sonra Türkiye’nin en iyi klinisyenlerinden eğitim ve süpervizyon almak meslek hayatıma adım atmamda en büyük adımlardan biri oldu. Aldığım eğitimler doğrultusunda; 2 yıl bir psikiyatristle Uzman Klinik Psikolog ünvanıyla çalışarak gerekli deneyimleri kazandım daha sonra 1,5 yıl İstanbul da kurumsal şirket ve okullarda asıl olarak Aile ve Çift terapistliği yaparak ayrıca personeller dahil olmak üzere psikoterapi hizmeti verdim.

Şu an, kurucusu olduğum Bakırköy ve Beşiktaş Etiler'de olan iki kliniğimde hizmet vermekteyim..

Uzm. Kl. Psk. Ömer KURT

Randevu İçin: 0532 138 79 47

Randevu oluşturmak için bu numaradan bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.